Site menu:

Mapa strony

Wyszukaj

Odnośniki:

Archiwa

Meta Linki

Starówka – warsztaty z samoobrony dla kobiet

Straż Miejska w Toruniu rozpoczyna nabór Pań chętnych do udziału w  kolejnej edycji warsztatów z samoobrony pn. „NIE BÓJ SIĘ BRONIĆ”.

Zajęcia odbędą się w weekend 22 – 23 października br. Seminarium skierowane jest do torunianek uczących się, pracujących lub mieszkających na terenie Zespołu Staromiejskiego.

DSC_0189

Kurs zorganizowany przez Straż Miejską w Toruniu, Biuro Toruńskiego Centrum Miasta oraz Radę Okręgu nr 12 – Staromiejskie zostanie przeprowadzony w sali ćwiczeń OPP Dom Harcerza w Toruniu przy ulicy Rynek Staromiejski 7. Zajęcia będą miały przede wszystkim charakter warsztatowy. Ich celem jest nauka właściwych reakcji i technik samoobrony w różnych sytuacjach  i miejscach zagrożenia, a także sposobów unikania ataku. Panie dowiedzą się również, jak zapobiegać niebezpiecznym sytuacjom oraz jak postępować, gdy dojdzie do ewentualnej napaści. Wszystkie uczestniczki warsztatów otrzymają poradnik „Psychologiczne i prewencyjne aspekty samoobrony dla kobiet”.

O fakcie zakwalifikowania się na kurs decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy rozpoczynają się w dniu  12 października 2016 roku. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny w dni powszednie w godzinach 08.00 – 14.30 pod numerem (056) 657 42 03. Osoba upoważniona do kontaktów – Anna Wiśniewska z Zespołu ds. profilaktyki i komunikacji społecznej Straży Miejskiej w Toruniu.

REGULAMIN WARSZTATY SAMOOBRONY – Nie bój się bronić 2016

Oświadczenie kandydatki – Załącznik