Site menu:

Mapa strony

IV kadencja Rad

Składy Rad Okręgów – jednostek pomocniczych Gminy Miasta Toruń, lata 2012-2016.

Skład Rady Okręgu nr 4 - CZERNIEWICE
wybory odbyły się dnia 18.10.2012 r.

    1. Bartłomiejus Maria
    2. Beifus Franciszek
    3. Chachuła Wojciech
    4. Downer Krzysztof
    5. Jasińska Hanna
    6. Kania Wiesław
    7. Laurentowicz Marianna
    8. Malinowska-Pelczar Agnieszka
    9. Piątkowski Jacek
    10. Wronkowski Mariusz

 

Skład Rady Okręgu nr 5 – KASZCZOREK
wybory odbyły się dnia 22.10.2012 r.

    1. Angowska Gertruda
    2. Kola Juliusz Stanisław
    3. Kołowski Krzysztof
    4. Madej Jacek
    5. Makowiecki Zygmunt
    6. Obernikowicz Mirosław
    7. Pietkiewicz Grzegorz
    8. Szczepaniec Bernard
    9. Widliński Tomasz
    10. Witkowicz Emilia

 

Skład Rady Okręgu nr 6 - GRĘBOCIN-BIELAWY
wybory odbyły się dnia 23.10.2012 r.

    1. Ciżmowska Daniela
    2. Kierlańczyk Edmund
    3. Kwiatkowski Jan
    4. Liberadzki Paweł
    5. Olkowski Robert
    6. Rywocki Henryk
    7. Suty Wiesław
    8. Wiśniewski Edward
    9. Witkowska Longina
    10. Wójtowicz Wojciech

 

Skład Rady Okręgu nr 7 - SKARPA
wybory odbyły się dnia 24.10.2012 r.

    1. Bęben Stanisław
    2. Czuszel Stanisław
    3. Jabłoński Rafał
    4. Stolarczyk Piotr
    5. Sykut Ryszard
    6. Tuszyńska Dagmara
    7. Uzarowicz Arkadiusz
    8. Wysocki Zbigniew
    9. Zajko Paweł
    10. Żelazko Zdzisław

 

Skład Rady Okręgu nr 8 - RUBINKOWO
wybory odbyły się dnia 29.10.2012 r.

    1. Ciechacka Monika
    2. Gołaszewski Bartłomiej
    3. Hłosta Władysław
    4. Izdebski Jerzy
    5. Misiaszek Mieczysław
    6. Naskręt Łukasz
    7. Rzemieniewska Teresa
    8. Schulz Marian
    9. Stankowska Józefa
    10. Szmit Beata

 

Skład Rady Okręgu nr 10 - WRZOSY
wybory odbyły się dnia 05.11.2012 r.

    1. Leszczyńska Anna
    2. Mańkowska Pelagia
    3. Mądrzejewski Dariusz
    4. Michalak Adam
    5. Noskowicz Barbara
    6. Pietrucki Piotr
    7. Przyjemski Władysław
    8. Smoczyński Michał
    9. Sokół Maciej
    10. Wróblewski Łukasz

 

Skład Rady Okręgu nr 11 - CHEŁMIŃSKIE
wybory odbyły się dnia 06.11.2012 r.

    1. Bąk Krzysztof
    2. Chamarczuk-Mazurek Lidia
    3. Duda Krzysztof
    4. Gęsicki Marian
    5. Jaworski Maciej
    6. Kolańczyk Witold
    7. Olender Adam
    8. Pociżnicka Małgorzata
    9. Słoma Milena
    10. Stys Hubert

 

Skład Rady Okręgu nr 1 - PODGÓRZ
wybory odbyły się dnia 07.11.2012 r.

    1. Budnik Joanna
    2. Cichocka Anna
    3. Karpa Adam
    4. Klabun Wojciech
    5. Przybyła Joanna
    6. Rasielewski Paweł
    7. Sadurski Piotr
    8. Szymański Przemysław
    9. Wróblewski Dominik
    10. Żórańska Emilia Rozalia

 

Skład Rady Okręgu nr 12 - STAROMIEJSKIE
wybory odbyły się dnia 08.11.2012 r.

    1. Binkowski Jędrzej
    2. Ciesielski Jacek
    3. Furmanek Waldemar
    4. Gryckiewicz Adam
    5. Korzybski Kamil
    6. Kowalska Sylwia
    7. Lipiński Daniel
    8. Olszta-Bloch Magdalena
    9. Przybysz Wojciech
    10. Zyska Jarosław

 

Skład Rady Okręgu nr 13 - BYDGOSKIE
wybory odbyły się dnia 12.11.2012 r.

    1. Dawid Joanna
    2. Gołębiewski Jakub
    3. Górska-Szymczak Joanna
    4. Kempka Kacper
    5. Pekasiewicz Maria
    6. Rzadkiewicz Damian
    7. Sieradzka Arletta
    8. Świątkowski Miłosz
    9. Węglarz Adam
    10. Wojtas Jarosław

 

Skład Rady Okręgu nr 2 – STAWKI
wybory odbyły się dnia 13.11.2012 r.

    1. Kisiel Anna
    2. Kulik Janina
    3. Litwińczuk Anna
    4. Łapkiewicz Violetta
    5. Marolewski Adam
    6. Obremska-Zaleska Ewa
    7. Skibiński Roman
    8. Skrzypnik Ryszarda
    9. Traczykowski Daniel
    10. Żółtowska-Gimińska Ksenia