Site menu:

Mapa strony

II kadencja Rad

Składy Rad Okręgów – jednostek pomocniczych Gminy Miasta Toruń, lata 2004-2008

RO NR 1 – PODGÓRZ

1. Bukowski Janusz
2. Dziedzic-Balewska Ewa
3. Głowacki Leszek

4. Kochanowski Piotr
5. Kubacka Krystyna
6. Łuczak Zbigniew
7. Najberg Jarosław
8. Rozwadowski Piotr
9. Szarszewski Łukasz
10. Sztygowska Elżbieta

RO NR 2 – STAWKI

1. Cichowicz Maciej
2. Jakubowski Andrzej
3. Jakubowski Andrzej
4. Kowalczyk Jadwiga
5. Kulik Janina
6. Rojek Maria
7. Rubach Roman
8. Skibiński Roman
9. Skrzypnik Ryszarda

10. Szmajda Stanisław

RO NR 4 – CZERNIEWICE

1. Dybowski Sławomir / Krzysztof Downer
2. Jatczak Danuta
3. Jasińska Hanna
4. Kania Wiesław / Franciszek Beifus
5. Laurentowicz Marianna
6. Malinowski Dariusz
7. Szczepański Ludwik
8. Szymkiewicz Andrzej
9. Śmiałek Bogumił10. Wachowiak Bogusław

RO NR 5 – KASZCZOREK

1. Andrzejewska Paulina
2. Andrzejewski Piotr
3. Jurkiewicz Piotr
4. Kołowski Krzysztof
5. Konieczny Wojciech
6. Krzywdziński Sławomir
7. Makowiecki Zygmunt
8. Raczkowski Tadeusz
9. Sielicki Antoni
10. Widliński Tomasz

 

RO NR 6 – GRĘBOCIN-BIELAWY

1. Gajewski Adam
2. Grabski Ryszard
3. Hinczewski Tomasz
4. Kierlańczyk Edmund
5. Kończalski Andrzej
6. Kunicki Wiesław
7. Liberadzki Paweł
8. Rywocki Henryk
9. Waga Maria
10. Wiśniewski Edward

 

RO NR 9 – JAKUBSKIE-MOKRE

1. Bogucki Krzysztof
2. Bonowicz Franciszek
3. Czarnecka Katarzyna
4. Gałąska Jakub
5. Górka Regina
6. Hoppe Marcin
7. Jankowski Janusz
8. Kiełbus Maria
9. Kowalski Jerzy
10. Lis Stanisław
11. Łukaszewicz Hanna
12. Rohr Małgorzata
13. Schick Piotr
14. Szcząchor Anna
15. Troczyński Kazimierz
16. Wiza Zbigniew
17. Zabielska Danuta
18. Żuchowski Jerzy

 

RO NR 11 – CHEŁMIŃSKIE

1. Berliński Piotr
2. Bobiński Zdzisław
3. Cichy Józefa
4. Ciechorski Krzysztof
5. Górny Marek
6. Hinz Piotr
7. Kisielewicz Halina
8. Kosińska Hanna
9. Kowalski Piotr
10. Michałowski Ziemowit
11. Modrzewski Dariusz
12. Pociżnicka Małgorzata
13. Polak Urszula
14. Raczyński Marek
15. Sarnowska Barbara
16. Sosnowski Stanisław
17. Stachewicz Monika
18. Stolińska Zofia
19. Zywert Jacek

 

RO NR 12 – STAROMIEJSKIE

1. Kierel Tadeusz
2. Kowalski Andrzej
3. Kwiatkowski Tadeusz
4. Modrzyński Waldemar
5. Paradowski Adam
6. Piekarska Regina / Krzyżelewska Aneta
7. Polarek Adam
8. Reinke Barbara
9. Smolarek Karolina
10. Wieczorek Bernard

 

RO NR 13 – BYDGOSKIE II

1. Bargiel Jerzy
2. Czerniewski Stanisław / Nosowicz Ryszard
3. Geisel-Jarosz Małgorzata
4. Gembala Krystyna
5. Jóźwiak Bartłomiej / Piotr Mazur
6. Koczorowska Jolanta
7. Lewczyk Józef
8. Norkowski Józef
9. Pekasiewicz Maria
10. Pronobis Bronisław
11. Wyborski Władysław
12. Zieliński Tadeusz