Site menu:

Mapa strony

I kadencja Rad

Składy Rad Okręgów – jednostek pomocniczych Gminy Miasta Toruń, lata 2000-2004

Rada Okręgu Nr 1 – PODGÓRZ

 
1.   Baranowicz Jacek – przewodniczący
2.   Blakiewicz Adam
3.   Czyżewska Małgorzata
4.   Kałdonek Marek
5.   Lach Lidia
6.   Małecki Jan
7.   Rozwadowski Piotr
8.   Stadnicka-Kozłowska Ludmiła
9.   Urbanik Edward
10.   Wasiewski Nikodem
 

Rada Okręgu Nr 2 – STAWKI

 
1.   Skibiński Roman – przewodniczący
2.   Jakubowski Andrzej
3.   Jakubowski Andrzej
4.   Lewandowski Mieczysław
5.   Pydyn Wojciech
6.   Rubach Roman
7.   Rybacki Łukasz
8.   Skrzypnik Ryszarda
9.   Stocki Ireneusz
10.   Wojtasik Maria
 

Rada Okręgu Nr 3 – RUDAK

 
1.   Gierszal Romuald – przewodniczący
2.   Chmurzyński Roman
3.   Gajewski Ryszard
4.   Kończak Wiesław
5.   Łabiński Dionizy
6.   Malinowski Mirosław
7.   Marcinkiewicz Władysław
8.   Maternicki Edward
9.   Traczyk Robert
10.   Wojtanowska Maria
 

Rada Okręgu Nr 4 – CZERNIEWICE

 
1.   Kania Wiesław – przewodniczący
2.   Dybowska Anna
3.   Horyza Krzysztof
4.   Krzywański Zbigniew
5.   Laurentowicz Marianna
6.   Szczepański Ludwik
7.   Szymkiewicz Andrzej
8.   Wachowiak Bogusław
9.   Walecki Wiesław
10.   Wrzosek Kazimierz
 

Rada Okręgu Nr 5 – KASZCZOREK

 
1.   Milkowska Mirosława – przewodniczący
2.   Celmer Lidia
3.   Kaleta Jan
4.   Król Ludwik
5.   Krzywdziński Kazimierz
6.   Makowiecki Zygmunt
7.   Nowak Jacek
8.   Pawlikowska Barbara
9.   Syczyło Andrzej
10.   Zawal Kazimierz
 

Rada Okręgu Nr 6 – GRĘBOCIN, BIELAWY

 
1.   Liberadzki Paweł – przewodniczący
2.   Bąkowska Julita
3.   Darlewska Janina
4.   Gajewski Adam
5.   Kierlańczyk Edmund
6.   Krankowski Wacław
7.   Rywocki Henryk
8.   Śliwecki Zbigniew
9.   Waga Maria
10.   Wiśniewski Edward
 

Rada Okręgu Nr 7 – SKARPA

 
1.   Wiśniewski Leonard – przewodniczący
2.   Bębnowski Piotr
3.   Górecki Andrzej
4.   Jabczyński Adam
5.   Marasek Stanisław
6.   Marcinkowska Barbara
7.   Minkowska Beata
8.   Polak Anna
9.   Bodziona Bożena
10.   Sosna Ewa
11.   Świderek Eugeniusz
12.   Urbański Andrzej
13.   Woźniak Wiesława
14.   Zawacka-Wakarecy Dorota
15.   Żelazko Zdzisław 
 

Rada Okręgu Nr 8 – RUBINKOWO

 
1.   Szczęsny Michał – przewodniczący
2.   Chrapkowski Bogdan
3.   Dagow Janusz
4.   Górski Józef
5.   Jakubowski Bartosz
6.   Kramarczyk Ewa
7.   Miłoszewska Izabela
8.   Parzonko Kcenia
9.   Szabowski Janusz
10.   Szuprit Krystyna
 

Rada Okręgu Nr 9 – JAKUBSKIE-MOKRE

 
1.   Kiełbus Maria – przewodniczący
2.   Żuchowski Jerzy
3.   Ciesielska Agnieszka
4.   Ciupak Bolesław
5.   Karczewski Adam
6.   Karolewski Bohdan
7.   Kołek Zygmunt
8.   Kozak Zbigniew
9.   Nelkowski Jan
10.   Osiński Wojciech
11.   Pasternak Marian
12.   Pawlak Włodzimierz
13.   Polaszek Małgorzata
14.   Radziewicz Barbara
15.   Rochniński Marian
16.   Troczyński Kazimierz
17.   Waśko Elżbieta
18.   Wiśniewski Andrzej
19.   Wiśniewski Paweł
20.   Zając Maciej

 

Rada Okręgu Nr 10 – WRZOSY

 
1.   Wroński Stanisław – przewodniczący
2.   Dombrowski Grzegorz
3.   Jakubowski Adam
4.   Kędziora Tadeusz
5.   Korzeniowski Jakub
6.   Noskowicz Barbara
7.   Nowakowski Adam
8.   Orzechowska Danuta
9.   Szulc Józef
10.   Śmietańska Justyna 
 

Rada Okręgu Nr 11 – CHEŁMIŃSKIE

 
1.   Frank Piotr – przewodniczący
2.   Barczyńska Beata
3.   Bobiński Zdzisław
4.   Górny Marek
5.   Hądzelek Zygmunt
6.   Janowski Józef
7.   Kisielewicz Janina
8.   Koc Tomasz
9.   Krukar Mariusz
10.   Nawrocki Wiesław
11.   Ozdoba Kazimierz
12.   Paliwoda Adam
13.   Sadkowska Urszula
14.   Swobodziński Jan
15.   Warachewicz Henryk
16.   Żukowska Ewa

 

Rada Okręgu Nr 12 – STAROMIEJSKIE

 
1.   Ułanowski Ryszard – przewodniczący
2.   Heyer Monika
3.   Budrowski Jacek
4.   Kwiatkowska Alicja
5.   Cieszyński Mirosław
6.   Dębska Danuta
7.   Gwizdalski Zdzisław
8.   Kalitta Tadeusz
9.   Kamińska Urszula
10.   Kamiński Edmund
11.   Konopnicki Ryszard
12.   Kostrzewska Danuta
13.   Kwiatkowska-Darull Violetta
14.   Makowska Urszula
15.   Modrzyński Waldemar
16.   Olszewski Jacek
17.   Wenderlich Wojciech

 

Rada Okręgu Nr 13 – BYDGOSKIE II

 
1.   Gembala Krystyna – przewodniczący
2.   Bargiel Jerzy
3.   Bolesta Romana
4.   Gościmiński Wojciech
5.   Koczorowka Jolanta
6.   Kowalski Tomasz
7.   Kujawa Grażyna
8.   Lodziński Grzegorz
9.   Panfil-Krzemieńska Joanna
10.   Pekasiewicz Maria
11.   Pronobis Bronisław
12.   Przybyłowski Stefan
13.   Rachowski Paweł
14.   Sierpina Ligia
15.   Szefler Leon
16.   Taglewska Maria
17.   Wesołowski Michał
18.   Zieliński Tadeusz

 

Rada Okręgu Nr 14 – BYDGOSKIE I

 
1.   Szcześniewski Zenon
2.   Rybiński Feliks – przewodniczący
3.   Delimata Aleksander
4.   Frąckiewicz Marian
5.   Frąszczak Andrzej
6.   Jasińska Agnieszka
7.   Karolczak Tadeusz
8.   Kuligowski Andrzej
9.   Matusiak Bohdan
10.   Mikulski Krzysztof
11.   Niedzielska Joanna
12.   Nizioł Michał
13.   Orłowski Radosław
14.   Pałucka Danuta
15.   Podejma Sylwester
16.   Poliwodziński Piotr
17.   Raczkowski Michał